twix lux
twix lux
twix lux twix lux twix lux

twix lux

do 14 dní
Výška 24 cm:

Luxusní 9-ti zónová profilovaná matrace bez použití lepidel

Vysoce luxusní matrace kombinovaná z kvalitních pěn bez použití lepidel. Oboustranná sendvičová matrace, složená ze dvou anatomicky zónovaných desek z HR a PUR pěn. Vrchní strana - měkčí, pěti-zónová profilovaná HR studená pěna Vás příjemně zkopíruje a spodní 9ti zónová - tužší strana - Vám ideálně podepře páteř. Ideální matrace pro partnery s rozdílnou hmotností, nebo požadavky na tuhost matrace.

Potah

Snímatelný a pratelný potah s 3D větracím lemem po obvodu umožnují uchovat matraci v suchém a hygienickém prostředí. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Horní strana

nabízí vrstvu HR pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Jádro této zdravotní matrace je tvořeno velmi pružnou polyurethanovou pěnou se zvýšenou tuhostí. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla.

Spodní strana

nabízí roznášecí vrstvu z PUR polyuretanové pěny s masážními (zoubkovanými) nopy, které příspívají k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Spodní čast matrace má výbornou pružnost a elasticitu, čímž je dosaženo velmi dobrého přizpůsobení tvaru těla a rozložení váhy.

 

 

5 600 Kč