twix optimal
 twix optimal
 twix optimal  twix optimal  twix optimal

twix optimal

do 14 dní
Výška 19 cm:

Sendvičová 9 – ti zónová matrace bez použití lepidel

Vrchní strana - měkčí, 9 – ti zónová profilovaná HR studená pěna Vás příjemně zkopíruje a spodní - tužší strana - Vám ideálně podepře páteř. Ideální matrace pro partnery s rozdílnou hmotností, nebo požadavky na tuhost matrace. Střed matrace tvoří měkčená exkluzivní polyuretánová pěna, která nabízí vynikající elasticitu a životnost.

Potah

Matrace je opatřena vysoce kvalitním antialergickým, snímatelným a pratelným potahem na zip. Potah je vhodný pro astmatiky, alergiky a také má antibakteriální účinky.

Horní strana

nabízí vrstvu HR pěny s výraznou 9-ti zónovou profilací povrchu, která zajišťuje správný a zároveň velmi kvalitní spánkový komfort. Fyziologické zóny jsou tvořeny speciálními příčnými i podélnými prořezy, které zajišťují dokonalé odvětrávání a optimální podporu těla. Jádro je tvořeno zámkovým spojem ze studené pěny s antibakteriální úpravou, která zamezuje výskytu roztočů a vzniku hub a plísní. Průduchy v jádru matrace zaručují dokonalé odvětrání matrace.

Spodní strana

zipové spodní tvarování jádra matrace, poskytují dostatečný prostor pro cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Masážní vlnky spodní části matrace jsou složeny z PUR pěny a díky svému tvaru ideálně prokrvují svaly a pokožku. 

 

5 240 Kč